„Scenariusz życia”  spotkanie z reżyserem Pawłem Przewoźnym

W czwartek 28 września 2023r. uczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w spotkaniu z artystą Pawłem Przewoźnym pseudonim „Under”, raperem, reżyserem, twórcą filmowym, działaczem społecznym oraz mówcą motywacyjnym. W swoim życiu promuje on wartości takie jak wiara,  patriotyzm i pasja. Paweł poprowadził warsztaty "Scenariusz życia - zdrowym krokiem w nowy rok szkolny", podczas których poruszył tematy szkodliwości używek oraz przemocy wraz z ich negatywnymi skutkami. Reżyser wzbogacił zajęcia pokazem własnych filmów i teledysków, które  powstały przy udziale młodzieży z ośrodków szkolno- wychowawczych. Twórca opowiedział również o swojej drodze do spełniania marzeń. Jego historia przedstawiona w przystępny sposób, to najlepsza inspiracja dla tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje. Artysta był zwykłym chłopakiem, który wychowywał się na wsi w ubogiej rodzinie z wartościami, marzył o studiach w szkole filmowej. Swoim przykładem udowadnia, że brak pieniędzy i pochodzenie nie stanowią przeszkody w spełnianiu marzeń.

09 października 2023