13 lutego 2024

FILM z balu: https://youtu.be/D9u2y8bO-7s

Karnawał to czas zabawy. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję spędzić ostatni czwartek – 8 lutego – świętując wyjątkowo hucznie. W tym dniu stołówka zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Opiekunowie i członkowie Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Wolontariatu zadbali o klimatyczne oświetlenie, odpowiedni wystrój i nagłośnienie. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców uczniowie mogli wspólnie pobawić się z koleżankami i z kolegami. Młodzież zatańczyła zespołowo belgijkę, kowbojkę, macarenę, kaczuszki oraz inne tańce zespołowe.

Podczas krótkich przerw odbyły się sesje zdjęciowe i konkursy: „Jaka to melodia?”, „Karaoke”, „Piosenka z dedykacją” oraz wybory Króla i Królowej balu.

Królem i Królową balu zostali: Robert Janikowski z klasy 6c i Łucja Babij z klasy 7c.

Wspólna zabawa  dostarczyła wszystkim wiele radości. W chwilach odpoczynku można było skosztować różnych przekąsek i słodkości, które zostały przygotowane przez uczniów
i rodziców.

Ogromnie dziękujemy wszystkim osobom włączonym w organizację balu karnawałowego, jak również wspaniałym rodzicom i opiekunom dbającym o bezpieczeństwo młodzieży
podczas zabawy.