04 marca 2024

Podobnie jak w latach ubiegłych o tej porze w naszych grupach przedszkolnych można zauważyć niezwykłe ożywienie. To wszystko związane jest z zabawą karnawałową.  Dla dzieci z grupy „Jeżyki” takim wyjątkowym i radosnym dniem balu karnawałowego był 12.01.   Rozpoczęliśmy od spaceru z Przedszkola do hali sportowej, gdzie miały miejsce główne wydarzenia. Animator prowadził super zabawy łączące dzieci grupy naszej i pozostałych, które wzięły udział w tym jakże radosnym wydarzeniu.  Podczas zabawy każde z dzieci miało możliwość zaprezentowania również swojego stroju karnawałowego. Jak można było zauważyć, zarówno dzieci jak i rodzice włożyli ogrom pracy by móc przygotować i zaprezentować stroje ciekawe, wyszukane i niepowtarzalne. Wspólne i indywidualne zabawy były tym, co sprawiało dzieciom ogromną radość. Wszystkie zabawy prowadzone przez naszą Panią Lidzię były tym, co zapewne pozostanie w pamięci dzieci, jako dzień wyjątkowy, radosny i niepowtarzalny. Uśmiech i nieskrywana radość dzieci były najlepszym posumowaniem tegorocznego balu.

Opracowała:

Bożena Perłak