27 marca 2023

W dniu 24.03.2023 grupę III Smerfy odwiedziła mama Kacpra Pani Paulina. Mama naszego kolegi przyszła w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, poczytać nam bajkę
pt:„ Ivar ratuje małego stegozaura”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały baję o przygodach małego chłopca Ivara i krainie dinozaurów. Nasze Smerfy III dowiedziały się z bajki dużo ciekawych informacji o dinozaurach, bajka którą czytała mama Kacpra uświadomiła jak należy się zachowywać, gdy ktoś potrzebuje pomocy. Na zakończenie książki można było dowiedzieć się kilku ciekawostek na temat Stegozaura np. że jego szkielet zawierał, aż 17 kości grzbietowych w kształcie płytek. Wszystkim bajka się podobała a my zapraszamy do naszej akcji innych rodziców.

Pozdrawiamy Smerfy

Opracowała: Kinga Szajna