08 maja 2023

W dniu 04.05 grupę III Smerfy odwiedziła mama Tadeusza Pani Katarzyna w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, przyszła do naszej grupy poczytać nam bajkę pt.: ”Wielki Dzień Maćka”.  Dzieci z zainteresowaniem słuchały bajki i oceniały postępowanie bohaterów. Smerfy wiedzą, że odwaga to ważna rzecz, a najważniejsze jest to, aby się nie bać i pomagać innym w chwili zagrożenia.  Wszystkim dzieciom bajka się podobała a niektóre z nich wyraziły chęć wykonywania zawodu strażaka tak jak bohaterowie występujący w bajce, a my zapraszamy do naszej akcji innych rodziców.

Pozdrawiamy Smerfy

Opracowała: Kinga Szajna