Domyślny tytuł artykułu.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy domy napełniają się ciepłem i zaczynają rozbrzmiewać w nich dźwięki kolęd. To chwilę , kiedy bliskość rodziny i wspólne spędzanie czasu nabierają szczególnego znaczenia. Te szczególne znaczenie dla nas miały warsztaty świąteczne w klasie 1E, gdzie uczniowie wraz z rodzicami wykonali świąteczne ozdoby i mogli swoje chwilę upamiętnić podczas „mini sesji fotograficznej”. Wszyscy z ogromnym zapałem podjęli się zadań do wykonania (bombka wykonana metoda decoupage i choinka w formie 3d), wykazując się przy tym dużą kreatywnością i pomysłowością. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas, którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, a jednocześnie świetnie się bawili.

Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Opracowała: Aleksandra Żywicka.

21 grudnia 2023