04 marca 2024

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście.

Dzień 28.02.2024r był szczególnym dla grupy Jeżyków. Jak co roku o tej porze nasze dzieci przygotowały niespodziankę dla najukochańszych Babć i Dziadków. Nasz program artystyczny został przedstawiony w obecności Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lutyni Pani Jadwigi Rybackiej. O niezwykłej atmosferze i wspaniałej zabawie niech świadczą wspólne tańce naszych dzieci z bohaterami tego dnia. Niespodzianką dla dzieci był program przygotowany przez Babcie i Dziadków, którzy chętnie włączyli się  do wspólnej zabawy.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i uświetnienie swoją obecnością tego wyjątkowego dnia.

Jak zawsze organizacja uroczystości nie mogła by się udać gdyby nie wsparcie naszych rodziców. Dziękujemy wszystkim rodzicom kierując słowa szczególnego podziękowania do Pań Klaudii, Uli, Agnieszki, Emilii i Marty.

Opracowała:

Bożena Perłak