Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca 2023r. w naszej placówce odbył się Gminny Dzień Dziecka przygotowany
przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini we współpracy z Radą Rodziców, OSP w Lutyni

oraz nauczycielami Przedszkola Publicznego i Szkoły Podstawowej.

Dzieci w trakcie kilku godzin zabaw miały okazję skorzystać z dmuchańców, obejrzeć od środka wozy
strażackie, wyruszyć w podróż meleksem, a także potańczyć na dyskotece prowadzonej przez DJ-a AICO. Była to pierwsza tak duża dyskoteka w naszej szkole! Na dzieci czekały również zabawy kreatywne zorganizowane przez wychowawców przedszkolnych oraz świetlicy, a także bazy, na których uczniowie wykonywali zadania przygotowane przez Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem p. Jakuba Rokity.

O naszych uczniach nie zapomniała także Rada Rodziców Przedszkola Publicznego oraz Szkoły Podstawowej, która na ten wyjątkowy dzień przygotowała dla dzieci popcorn oraz lody.

Dziękujemy Burmistrzowi Miękini, Samorządowemu Ośrodkowi Kultury oraz Radzie Rodziców Przedszkola Publicznego i Szkoły Podstawowej za zorganizowanie imprezy. Składamy również podziękowania rodzicom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego dnia za pomoc w opiece nad dziećmi i poświęcony czas.

Dziękujemy także naszym nauczycielom za aktywny udział w Gminnym Dniu Dziecka i kreatywne pomysły.

opracowała: Zuzanna Zięciak

05 czerwca 2023