02 czerwca 2022

DZIEŃ DZIECKA W ,, CHATCE”

Dzień dziecka to wyjątkowy dzień, taki też był w naszym przedszkolu. Rozpoczęliśmy go po śniadaniu, zabawami integracyjnymi wszystkich grup zerowych.

Nie lada atrakcją było szukanie ukrytego,, Skarbu”. Dzieci musiały w drodze do odnalezienia skarbu rozwiązać zagadki, rebusy oraz zadania, poradziły sobie świetnie. Odkrycie skarbu sprawiło dzieciom ogromną radość.

Odbyły się także zawody sportowe, np.  toczenie piłki lekarskiej miotłą, rzucanie piłeczkami do celu. Dużo frajdy miały dzieci podczas malowania farbami na folii oraz rysowania kredą na puzzlach.

Na zakończenie otrzymały małą niespodziankę, przygotowaną przez rodziców. Dzień pełen wrażeń szybko minął, ale wspomnienia pozostaną długo w pamięci dzieci.

Opracowała: M. Krawczyk, A. Grabowska, A. Żywicka, E. Furman.

Dzień Dziecka w ,, Chatce"