Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Karate Olimpijskim - Szkolnego Związku Sportowego "Dolny Śląsk"

Szanowna Państwo!

W 16 grudnia  br. odbyły się jedne najważniejszych wydarzeń karate na Dolnym Śląsku skierowanych dla dzieci i młodzieży szkolnej który miał miejsce w Hali sportowej przy ZSP Lutynia.

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej I Licealiady Młodzieży w Karate Olimpijskim,

W wydarzeniach tych bardzo duży sukces odnieśli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lutyni, gmina Miękinia, powiat Średzki, na co dzień trenujący w  UKS Karate ZSP Lutynia.

W rywalizacji 141 szkół oraz 450 zgłoszonych zawodników w ponad 600 konkurencjach w ramach zawodów Szkolnego Związku Sportowego - Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Karate Olimpijskim Dolnego Śląska,  uczniowie ZSP Lutynia wywalczyli dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lutyni:

1 miejsce w klasyfikacji chłopców klas 7-8

3 miejsce w klasyfikacji chłopców klas 1-6

3 miejsce w klasyfikacji dziewcząt klas 1-6

Organizatorem wydarzenia był Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” oraz Klub Karate Budokan Wrocław wraz z sekcją UKS karate ZSP Lutynia.

Partnerzy wydarzenia:

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk”

Dolnośląski Związek Karate WKF

Dolnośląska Federacja Sportu

Gmina Miękinia

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lutyni

W imieniu SZS  Dolny Śląsk oraz organizatora zawodów, składamy serdeczne podziękowania dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Lutyni oraz organu prowadzącego - gminy Miękinia.

Pragniemy również podziękować za wsparcie okazana przy organizacji imprezy oraz dla wszystkich sympatyków i wolontariatu rodzicielskiego naszych zawodników!

21 grudnia 2023