14 maja 2023

W dniu 09. 05. 2023 roku w obecności Burmistrza Gminy Miękinia Pana Jana Mariana Grzegorczyna , Dyrektora Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Miękinia Pani Eweliny Mazurkiewicz oraz Dyrektorów przedszkoli odbył się Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej. W tym dniu mieliśmy zaszczyt  być świadkami występów naszych małych a zarazem jakże wielkich artystów naszego przedszkola oraz  gościnnie występujących dzieci z innych przedszkoli Gminy Miękinia. W przemiłej, a zarazem podniosłej atmosferze, przy pięknej oprawie dekoracyjnej, niemałym wysiłku dzieci, rodziców i nauczycieli zostały zaprezentowane przepiękne programy artystyczne.

Obradujące Jury miało ogromny problem z jednogłośnym wytypowaniem zwycięzców i wyróżnionych w Przeglądzie. Po burzliwych obradach Jury wyróżniło grupę ZAJĄCZKI z   Przedszkola Zakątek Malucha w Lutyni.

Ponadto laureatami zostali:

Zajmując I miejsce – dzieci grupy MOTYLKI z Niepublicznego Przedszkola Bajkowa Lutynia;

II miejsce – dzieci grupy ŻABKI z Przedszkola Publicznego w Pisarzowicach;

III miejsce – dzieci  grupy JEŻYKI z Przedszkola Publicznego, gospodarzy przeglądu w Lutyni.

Każde z występujących dzieci i grup przedszkolnych zostały uhonorowane nagrodami i dyplomami.

Dziękujemy wszystkim za przyjęcie zaproszenia i gratulujemy wspaniałych występów.

Opracowała:

Bożena Perłak