II turnus półkolonii letnich w Szkole Podstawowej w Lutyni zakończony

Od 26 lipca nasi uczniowie klas 1-3 mieli możliwość uczestniczenia w kolejnych ciekawych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli.

W tym tygodniu eksperymenty uczniów przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Kolorowe koszulki, które samodzielnie zrobili miały fantastyczne letnie kolory i wzory oraz będą wspaniałą pamiątką dla dzieci. Polimery, czyli „kolorowe robaczki” pomogły poczuć się nam jak prawdziwi chemicy. Warsztaty i zajęcia ruchowe obudziły w nas talenty sportowe. Ten tydzień nie mógł minąć nam również bez wycieczek. Udaliśmy się do wrocławskiego ZOO, gdzie poznaliśmy zwierzęta z całego świata. W Wiosce Indiańskiej mogliśmy poczuć się jak prawdziwi Indianie oraz mieliśmy wspaniałe ognisko. W parku linowym sprawdziliśmy zwinność i odwagę uczniów a w Muzycznym Teatrze odnaleźli się kolejny przyszli artyści, którzy bez tremy śpiewali, tańczyli i dawali życie Muppetom.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom :)

R. Buchowska, M. Jahn, M. Niewiński

05 sierpnia 2021