Kl. 4 w Magicznym Teatrze Muzycznym- info na str. internetową szkoły

W dniu 19. 11. 2021 roku klasa 4a, 4b i 4c uczestniczyła w warsztatowym spektaklu interaktywnym w Magicznym Teatrze Muzycznym we Wrocławiu. Uczniowie poznali lalki teatralne: marionetki, kukiełki, muppety i pacynki, tańczyli wraz z tancerką-mimem prosty taniec teatralny i przygotowywali się do wielkiego konkursu talentów. Całość interaktywnego spektaklu była ,,spięta'' interesującą fabułą w taki sposób, że widzowie czuli się wewnątrz toczącej się akcji i maksymalnie zaangażowali się w przedmiot spektaklu i warsztatów. Czwartoklasiści, zobaczyli teatr ,,od środka'' i w sposób praktyczny nauczyli się, na czym polega animacja lalek teatralnych, prosta w odbiorze pantomima i występy aktorów na scenie.

03 grudnia 2021