03 listopada 2021

Na rozegranym w dniu 31 października  drugim Dolnośląskim Turnieju tenisa stołowego w kategorii młodzików kolejny raz swoją supremację potwierdził nasz młody wychowanek, Dawid STANIOWSKI. Dawid wygrał bezapelacyjnie swoją kategorię wiekową  i uzyskał awans do Ogólnopolskiego Turnieju GRAND PRIX Młodzików, który odbędzie się w dniach  26.11 - 28.11.201 r. w Brzegu Dolnym. Nasz młody adept plastikowej piłeczki jest na co dzień uczniem Szkoły Podstawowej w Lutyni i jego sukces jest rezultatem dobrej współpracy Pani Dyrektor Jadwigi Rybackiej z sekcją tenisa stołowego naszego Klubu (trenerzy Tomasz Piekarek i Wojciech Kotyl) oraz wspierania i stwarzania dobrego klimatu dla rozwoju sportu młodzieżowego przez Wójta Gminy Miękinia, Pana Jana Mariana Grzegorczyna. Ciekawym wyróżnieniem podczas dekoracji zwycięzców był fakt, że nagrody i puchary wręczał najlepszy zawodnik ODRY , młody zawodnik z Tajlandii, kol.Sitisak Nuchchart.

Kolejny sukces młodego pingpongisty ODRY Głoska