Konkurs logopedyczno- plastyczny

09 maja 2024r.   nasi uczniowie Róża Grala z kl. Id i Marcus Cemel z kl. IIf ,godnie reprezentowali naszą Szkołę w I POWIATOWYM KONKURSIE LOGOPEDYCZNO – PLASTYCZNYM „KREATYWNE SMYKI ĆWICZĄCE JĘZYKI”

Organizowanym przez Logopedów i Nauczycieli Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Orła Białego w Miękini.

W tym dniu nasi reprezentanci pierwszy raz występowali przed tak liczną widownią, pokonali jednak tremę i zachwycili publiczność swoim występem.

Na Konkurs  wykonali niezwykle pomysłowe prace  plastyczne : Róża do wiersza J. Brzechwy ,,Na wyspach Bergamutach’’ , a Marcus do wiersza J. Jabłońskiego ,,Stryj i szprycha’’.

Za przedstawienie swojego wiersza Róża Grala otrzymała wyróżnienie.

Na koniec występów  dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne upominki. Dodatkowo  stresujące i pełne emocji chwile zostały osłodzone smacznym poczęstunkiem.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratuluję odwagi i podjętego trudu w nauce wierszy.

Życzę dalszych sukcesów.

Małgorzata Bibrowicz