Konkurs przyrodniczy

W dniu 27 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Piastów Śląskich w Pisarzowicach odbył się gminny konkurs przyrodniczo ekologiczny “Gramy w zielone!” adresowany do uczniów klas drugich i trzecich.

Reprezentanci trzech szkół podstawowych gminy Miękina wykazali się wiedzą z tej dziedziny odpowiadając na pytania testowe oraz rozwiązując łamigłówki i zagadki.

W wydarzeniu tym nie zabrakło także miłośników przyrody z naszej szkoły.

W konkursie udział wzięli:

-Fabian Wypych, klasa 2a

-Natalia Danielewicz, klasa 2b

-Iga Żurawiecka, klasa 2 c

-Anna Mokrzycka, klasa 3a

-Adam Beck, klasa 3b

-Piotr Pawlus, klasa 3c

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim laureatom a w szczególności uczniom naszej szkoły: Fabianowi Wypychowi z klasy 2a za zdobycie II miejsca oraz Adamowi Beck z klasy 3b, który otrzymał wyróżnienie.

Bardzo dziękujemy organizatorkom konkursu, Paniom Irenie Chochór, Sylwii Petelskiej-Maj, Joannie Rybackiej, Justynie Kołtun ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach za zaproszenie oraz przyjazną atmosferę podczas tego wydarzenia.

Justyna Kotwińska

06 maja 2022