Z przyjemnością przekazujemy, że troje uczniów naszej szkoły z klas edukacji wczesnoszkolnej wzięło udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas I–III, który odbył się 28.03.2025r. w Szkole Podstawowej im. Piastów Śląskich w Pisarzowicach.
Naszą szkołę reprezentowali:
- Anna Tarnowska, kl. 1a
- Zofia Radlińska, kl. 2a
- Wojciech Jankowski, kl. 3a
Z radością informujemy, że Wojciech Jankowski z kl.3a, zdobył I miejsce w konkursie, zachwycając komisję swoją interpretacją utworu oraz swobodą sceniczną.
Nasi uczniowie wykazali się nie tylko piękną dykcją i interpretacją tekstu, ale również dużą dojrzałością artystyczną.
Udział w konkursie był dla nich wspaniałą okazją do rozwijania pasji, pokonywania tremy oraz dzielenia się miłością do literatury z rówieśnikami z innych szkół.
Serdecznie gratulujemy naszym młodym recytatorom oraz dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do występu. Jesteśmy dumni, że wśród naszych uczniów są tak utalentowane osoby!