Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gminie Miękinia 2023

Dnia 16 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej w Pisarzowicach odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gminie Miękinia. W konkursie wzięło udział  8 drużyn z trzech  szkół  podstawowych z całej gminy.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny z klas szóstych w składzie: 6a - Hanna Szuberska, Zofia Gawlińska,  Sandra Sulima, z 6b -Tymoteusz Baraniecki, Jan Górka i Julia Lubańska oraz z 6c - Łucja Babij, Antoni Banaś i Armin Kasprzak-Królik.

Konkurs składał się z różnorodnych zadań związanych z historią, kulturą, geografią i zabytkami Gminy Miękinia. Rywalizacja była intensywna, a uczestnicy prezentowali swoją wiedzę, odpowiadając na trudne pytania.

Z radością informuję, że nasza drużyna z klasy 6a  zajęła II miejsce w tym konkursie.

Dorota Palczyńska

22 czerwca 2023