05 marca 2021

Pamiętajcie - dobro wraca - pomagajmy!!!

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców dzieci z klas I-III oraz oddziałów przedszkolnych do wzięcia udziału w wirtualnym biegu dla kobiet.

Jest to Ogólnopolski projekt społeczny szkół i przedszkoli, którego termin realizacji przypada na 08.03.2021 - 31.03.2021 roku. Biegowi przyświeca szczytny cel – pokonujemy kilometry dla podopiecznych Fundacji Onkologicznej - Życie z rakiem, chorujących na nowotwór długotrwale oraz po wczesnej diagnozie. W tym gronie jest także wiele kobiet.
     Naszym głównym zadaniem jest przebiegnięcie jak największej ilości kilometrów. Każda z placówek sumuje dystans przebyty przez uczniów, nauczycieli i rodziców na podstawie zdjęcia uczestnika z krokomierzem wskazującym przebyty dystans. Musimy przebiec minimum 50 km, więc z pewnością damy sobie radę!            Drugim zadaniem projektowym jest wpłacenie na rzecz fundacji "Fundacja
Onkologiczna - Życie z rakiem" dowolnej kwoty – Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny przeznaczy na ten część pieniędzy z zeszłorocznej sprzedaży ciast.
          Co musisz zrobić? Wypełnij formularz zgody dostępny tutaj:
https://1drv.ms/b/s!AjmQUcKJIHUHgiOuNqXb58qi7OIi?e=4yFPHC i prześlij go na adres:
su.splutynia@gmail.com. Następnie przesyłaj na tenże adres swoje zdjęcia po każdym biegu wraz z pokonanym dystansem (odczyt z opaski, telefonu, wyświetlacza bieżni). Proste, prawda?

Liczymy na Was!

Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny

Ogólnopolski projekt edukacyjno - społeczny "W marcu biegamy dla kobiet"