Podsumowanie akcji Szkoły Pełne Talentów

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2022/2023 nasza placówka rozpoczęła aktywny udział w ogólnopolskim programie Szkoły Pełne Talentów. Naszym zadaniem było zebranie jak największej ilości Talenciaków – punktów otrzymywanych za zakupy w sieci sklepów Lidl, które później wymieniane były na atrakcyjne nagrody. Dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów nasza placówka zdobyła ich aż 8900!

Nagrody w postaci zestawów plastycznych, gier planszowych, pomocy dydaktycznych oraz zestawów sportowych już trafiły do naszych uczniów i są przez nich wykorzystywane podczas zajęć świetlicowych, wychowania fizycznego i kół zainteresowań.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za każdego Talenciaka wrzuconego do pudełka
i przekazanego bezpośrednio na konto naszej placówki. Zdobyte nagrody z pewnością umilą uczniom czas spędzony w szkole.

opracowała: Zuzanna Zięciak

13 stycznia 2023