09 maja 2023

W dniu 27. 04. 2023 roku w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Patriotycznej. Wszystkie grupy prezentowały wysoki poziom artystyczny co sprawiło Jury ogromny problem przy wytypowaniu dwóch grup do Gminnego Przeglądu Piosenki Patriotycznej. Każda grupa po zaprezentowaniu swojego utworu został nagrodzona dyplomem uczestnictwa oraz nagrodami.

Dziękujemy wszystkim za przyjęcie zaproszenia i przygotowanie wspaniałych występów oraz pomoc w organizacji przedsięwzięcia, słowa podziękowania kierujemy do Rady Rodziców Przedszkola, szczególnie Pani Marcie  za wsparcie w ufundowaniu   nagród  uczestników konkursu.

Serdecznie gratulujemy  dzieciom i nauczycielom z grupy Motylki- Misie oraz Jeżykom życząc sukcesów w kolejnym etapie Przeglądu Piosenki Patriotycznej , który odbędzie się dnia 09. 05. 2023 r.

Opracowała:

Bożena Perłak