Relacja z Turnieju - 27.04

27 kwietnia o godzinie 9:00 miały miejsce eliminacje powiatowe Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Na boisku przy Szkole Podstawowej w Szczepanowie rywalizowały ze sobą zespoły: SP w Lutyni, SP nr 3 w Środzie Śląskiej oraz gospodarze - SP w Szczepanowie.

Reprezentacja naszej Szkoły składała się z dwóch drużyn. Pierwsza z nich zajęła 3. miejsce na podium, natomiast druga zwyciężyła w eliminacjach powiatowych i będzie reprezentowała powiat średzki na finałach wojewódzkich, które odbędą się 22 maja w Świdnicy.

Chłopcy rozegrali 3 fantastyczne spotkania, a najcięższym z nich był bratobójczy pojedynek - bardzo wyrównany i obfity w wiele sytuacji bramkowych. Na pochwałę zasługuje każdy z uczestników, bo dumnie i dzielnie reprezentował Naszą Szkołę w rozgrywkach piłkarskich.

Dziękujemy bardzo Organizatorom za wspaniale wydarzenie, w którym mogliśmy się sprawdzić pod kątem umiejętności piłkarskich na poziomie całego powiatu. Gratulujemy również pozostałym uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych wydarzeniach sportowych!

Teraz czas na odpoczynek i regenerację, a niebawem zaczniemy przygotowania pod etap wojewódzki, którego zwycięzcy pojadą na finał ogólnopolski na Stadionie Narodowym w Warszawie :)

28 kwietnia 2023