Rozpoczęcie roku szkolnego

Witaj szkoło!

“Znów dzwonek! Rok szkolny się zaczyna,/Znów dni popłyną pracowite/Nad książką szkolną, nad zeszytem...” Tymi słowami Jana Brzechwy przywitaliśmy nowy rok szkolny podczas uroczystego apelu, który odbył się 1 września.

W części oficjalnej odśpiewaliśmy hymn Polski, a pani dyrektor Jadwiga Rybacka pozdrowiła ciepłymi słowami dzieci i ich rodziców oraz życzyła wszystkim powodzenia oraz sukcesów w nauce. Tym bardziej jest nam miło, ponieważ grono uczniowskie znacznie się powiększyło. Pani dyrektor przedstawiła również nowych nauczycieli, którzy od września będą pracować w naszej szkole. Po jej wystąpieniu uczniowie postanowili z przytupem i humorem pożegnać wakacje. Nie zapomnieli również uczcić 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Witamy zatem raz jeszcze nowy rok szkolny i zapewniamy, że z pewnością będzie niezwykły. Bo przecież szkoła to nie tylko nauka. To miejsce, gdzie spotkamy się z przyjaciółmi, bawimy się, współdziałamy, zdobywamy i rozwijamy zainteresowania i pasje. Życzymy Wam zatem drodzy Uczniowie, abyście nabywali wiedzę w przyjaznej atmosferze, w poczuciu bezpieczeństwa i spełnienia na każdym polu.

Anna Krzaczek

03 września 2022