18 września 2022

Słoneczka obchodząc Międzynarodowy Dzień Kropki poznały historię Vashti – dziewczynki, która nie wierzyła w siebie do momentu, aż postawiła… kropkę.

Przedszkolaki dowiedziały się czym jest talent, jak go rozwijać i jak ważna jest wiara w siebie, aby go rozwijać.

Wraz z kolorowymi kropkami słoneczka kodowały drogę, pomogły biedronkom policzyć kropki oraz ćwiczyły swoją koncentrację odwzorowując różne wzory.

Zabawiliśmy się również w artystów tworząc z małej, niepozornej kropki przepiękne obrazy.

To był dzień pełen pozytywnych emocji, dzięki którym dzieci rozwijały swoją wyobraźnię oraz budowały pozytywny obraz samych siebie. Wiemy, że każdy jest inny, ma inny talent, ale jednocześnie każdy jest ważny i wyjątkowy.

Opracowała:

Agnieszka Antoszak