17 października 2022

W dniu 14 października grupa Smerfów rozpoczęła realizację projektu „Serdeczna Karteczka”, głównym celem projektu jest wykonanie kartek okolicznościowych, dzięki którym kształtujemy w dziecku postawy społeczne. Kartki są przekazem życzliwości, empatii, szacunku. Poprzez pokazywanie różnych technik rozwijamy aktywność twórczą i kreatywną naszych dzieci. W Dniu Edukacji Narodowej pierwszą grupą do której trafiły kartki byli wszyscy pracownicy naszego przedszkola i żłobka: Panie Nauczycielki, Pomoce Nauczyciela, Opiekunki w żłobku, Panie Intendentki, Panie Kucharki, Panie Sekretarki, Panie Wicedyrektorki i Nasza Pani Dyrektor.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w tej akcjiz wielkim zaangażowaniem śpiewały i wręczały wszystkim Paniom kartki własnoręcznie robione. Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa i podziękowania dla naszych dzielnych i kreatywnych Smerfów.

Opracowała: Kinga Szajna

SMERFY ROZDAJĄ KARTECZKI W DNIU EDUKACJI

W RAMACH PROJEKTU „SERDECZNA KARTECZKA”.