Spotkanie z pracownikiem wrocławskiego ZOO.

Uczniowie klas 3b oraz 8a szkoły podstawowej w ramach zajęć z orientacji i doradztwa zawodowego mieli okazję poznać bliżej pracownika wrocławskiego ZOO. W poniedziałek 22 października oraz w środę 24 października odwiedził nas Pan Sylwester Bubel, na co dzień zajmujący się gadami, płazami oraz owadami. Nasz gość opowiedział uczniom o swojej pracy – karmieniu oraz opiece nad tymi zwierzętami. Jego pasja związana ze zwierzętami nie kończy się na wyjściu z pracy – w domu prowadzi prywatną hodowlę egzotycznych owadów,  w tym modliszek, patyczaków czy pająków – ptaszników, które również nas odwiedziły. Uczniowie – jak widać na załączonych zdjęciach – z przyjemnością oglądali je z bliska. Panu Sylwestrowi bardzo dziękujemy za poświęcony czas i liczymy na kolejne spotkanie!

Jakub Ranosz

Zuzanna Zięciak