Święto naszej szkoły

W czwartek 14 października po raz kolejny świętowaliśmy wspólnie Dzień Patrona oraz Dzień Edukacji Narodowej.

Tego dnia przyszliśmy do szkoły tylko na zajęcia z wychowawcą. Podczas trzech godzin lekcyjnych dyskutowaliśmy na temat naszego Patrona – Jana Pawła II, oglądaliśmy filmy upamiętniające go. Bawiliśmy się wspólnie w przeróżne gry integracyjne przygotowane przez pedagogów. Dzięki Radzie Rodziców zajadaliśmy się przepysznymi kremówkami – ulubionymi ciastkami Papieża.

Mogliśmy również podziękować nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ich zaangażowanie w pracy z nami. Samorząd Uczniowski przygotował zdrowe upominki z życzeniami oraz tablice upamiętniające ważne święta.

To były miłe i potrzebne chwile, które pozwoliły nam odetchnąć od nauki, poprzebywać we własnym gronie oraz nabrać sił do dalszej pracy.

27 października 2021