SZKOLNY POKAZ TALENTÓW

21 marca witaliśmy w naszej szkole nie tylko wiosnę. Uczniowie zaprezentowali różne talenty, którymi zachwycili publiczność. Czwartoklasiści pokazali piękne układy taneczne, recytowali wiersze patriotyczne, śpiewali. Piątoklasiści również zaprezentowali talenty wokalne. Szóstoklasiści przenieśli nas do pięknej krainy poezji, zaś siódmoklasiści przedstawili trudną sztukę origami. Niezwykłą oryginalnością i pomysłowością wykazali się uczniowie klasy 7a, z którymi mogliśmy wybrać się na ryby. Największy aplauz publiczności zyskał uczeń klasy 8a – Patryk Trybuś. Rozśmieszył on niemal do łez uczniów i nauczycieli świetnymi dowcipami.
 Tego dnia obchodziliśmy również w szkole Światowy Dzień Poezji. Organizatorzy konkursu rozdali podczas apelu dyplomy i nagrody laureatom szkolnego konkursu recytatorskiego, który odbył się 20 marca.
 Szkolny Pokaz Talentów będziemy z pewnością miło wspominać – było to święto wiosny, talentów, radości, młodzieńczej energii i witalności.

04 kwietnia 2024