31 stycznia 2023

W poniedziałkowy poranek dla trzech grup przedszkolnych ten tydzień zaczął się niezwykle. Dzieci od samego rana były pięknie ubrane i gotowe na wycieczkę do Teatru Polskiego, w którym obejrzały spektakl pt.: O rybaku i złotej rybce". Zaciekawione patrzyły na występujących aktorów i zmieniającą się scenerię. Wsłuchiwały się w dialogi. Często aktorzy prosili małą widownie o pomoc w wołaniu złotej rybki. Śmiechów i emocji nie było końca. Wszystkie dzieci były zadowolone z wycieczki i chętnie wspominają spędzony czas poza przedszkolem, a żegnając się używają określenia "bajo", które było przytaczane podczas występu przez złotą rybkę.

Opracowała: Ewelina Runka

"Teatr jest magią, tu wszystko jest możliwe..." - grupa Odkrywców, Smerfów i Lisków na spektaklu pt.:" O rybaku i złotej rybce"