Turniej Siatkarskich Jedynek – UKS Gminy Miękinia – 12 listopada 2023r.

12 listopada 2023r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Lutyni został przeprowadzony Turniej Siatkarskich Jedynek. W wydarzeniu wzięły udział 32 zawodniczki z poszczególnych grup treningowych UKS Gminy Miękinia. Zawody od samego początku charakteryzowała gorąca atmosfera boiskowa. Dziewczynki bardzo mocno ze sobą grały, ale oczywiście w duchu sportowej rywalizacji. Na swoje pociechy z dumą patrzyli Rodzice i Opiekunowie. Dziękujemy sponsorom za ufundowanie upominków dla wszystkich zawodniczek. Rodzicom dziękujemy za doping i pomoc w organizacji turnieju. Podziękowania kierujemy również w stronę Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Lutyni za okazaną pomoc. Zachęcamy do obejrzenia małej fotorelacji z wydarzenia.

16 listopada 2023