Turniej Wiedzy Pożarniczej 2023

Turniej Wiedzy Pożarniczej 2023 - Młodzież Zapobiega Pożarom

10 Marca w Ośrodku Kultury w Miękini odbył się turniej pt. „ Młodzież Zapobiega Pożarom” , jak każdego roku , żeby wygrać trzeba wykazać się ogromną wiedzą, aby przejść do kolejnego etapu należało zająć pierwsze lub drugie miejsce, a konkurencja jest ogromna, z każdej szkoły ,która się znajduje w naszej gminie było po pięciu reprezentantów z klas I-IV i V-VIII ,

czyli w sumie dawało to nam 30 uczestników turnieju.

Po godzinie było już wiadomo kto zakwalifikował się do kolejnego etapu, bez dogrywki i z najlepszymi wynikami, byli to nasi uczniowie , Fabian Wypych i Wojciech Rostek , tak to właśnie Oni, chłopcy z klasy III A i III B będą nas reprezentować w kolejnym etapie turnieju pt.” Młodzież Zapobiega Pożarom” .

Ciężki wysiłek i wielotygodniowe przygotowania uczestników zostały ogromnie docenione przez Burmistrza Miasta Miękinia, który ufundował wspaniałe nagrody.  (dla zwycięzców były to rowery)

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów w kolejnym etapie ,

Powodzenia

Redagował