Turnieju Międzyszkolny Turniej Karate BUDOKAN CUP

Turnieju Międzyszkolny Turniej Karate BUDOKAN CUP który odbył się 16 06 2024r. w Hali sportowej ZSP Lutynia.

W turnieju uczestniczyło 240 klubowych adeptów, reprezentujących ponad 30 szkół podstawowych z gminy Miękinia, Wrocławia i okolic. Turniej, na którym panowała wspaniała sportowa atmosfera, duch rywalizacji i przede wszystkim dobra zabawa, był pięknym zwieńczeniem całorocznych zmagań treningowych.

Wspaniale spisali się nasi uczniowie ZSP LUTYNIA, trenujący w UKS Karate ZSP Lutynia prowadzonej przez trenerów: Tomasza Malinowskiego – karate II dan, Dominikę Malinowską-Jasek trenera przygotowania motorycznego, którzy wywalczyli - 1 - miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej szkół !

Złoto zdobyli: Emilia Jurczyszyn, Filip Kolačkov, Zuzanna Jurczyszyn, Hanna Polak-trener Kamil Rosiński, Krzysztof Polech, Piotr Purzyc i Teodor Szczurek, Amelia Malinowska,

Srebrny medal wywalczyli: Radosław Pawlus i Zofia Tarka;

Na 3 miejscu podium znaleźli się również: Kinga Bartczak, Adrianna Długosz, Tymoteusz Baraniecki-trener Kamil Rosiński, Dawid Ciapraga, Damian Dziubek, Emilia Jurczyszyn, Michał Pawlus, Piotr Pawlus, Radosław Pawlus, Kuba Polak, Krzysztof Polech, Mikołaj Prugar i Piotr Purzyc.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy również wolontariuszom naszej szkoły za zaangażowanie i pomoc w organizacji zawodów.

Szczególne podziękowania składamy również wolontariatowi rodzicielskiemu zaangażowanemu w przygotowanie zawodów, jeszcze raz serdeczne podziękowania

Proszę o umieszczenie informacji na stronie szkoły.

20 czerwca 2024