19 grudnia 2023

Dnia 14.12.2023r. odbył się Turniej Mikołajkowo – Sportowy. W zawodach sportowych uczestniczyły  dzieci z grup: Motylki, Liski, Smerfy oraz Jeżyki. Na naszych małych sportowców czekały liczne zabawy i konkurencje dostosowane do ich poziomu rozwoju.

Był to czas wypełniony zabawami  ale również umożliwił zaprezentowanie muzycznych talentów. Dzieci zaśpiewały piosenki z mikołajkowego , świątecznego repertuaru. Na zakończenie  mikołajkowych zawodów sportowych dzieci otrzymały prezenciki.

Serdeczne podziękowania dla Pana Adriana za przewodniczenie i sprawny przebieg Turnieju Mikołajkowego. Słowa podziękowania kierujemy dla wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia Turnieju Mikołajkowego.

Opracowała: Bożena Perłak

URNIEJ MIKOŁKAJKOWY