26 marca 2024

15.03. 2024r.  Jeżyki uczestniczyły  w  warsztatach kreatywnych z Panią Karoliną. Jak  wiadomo dzieci uczą się poprzez zabawę. Dlatego właśnie nasze kreatywne warsztaty pobudzają wyobraźnię, rozwijają u dzieci pracę w grupach oraz wpływają pozytywnie na usprawnienie zdolności manualnych, koncentracji a nawet ćwiczą cierpliwość. Dzieci miały okazję do samodzielnego posadzenia w swojej doniczce kwiatków- bratków z okazji zbliżającej się wiosny. Jeżyki z zaangażowaniem pracowały pod nadzorem Pani Karoliny słuchając i  wypełniając swoją kompozycję  krok po kroku. Na sam koniec warsztatów dzieci ozdabiały swoje wiaderka z bratkami  ozdobami świątecznymi ( jajeczkami, naklejkami , motylkami oraz kurczaczkiem…). Tak pięknie ozdobione doniczki - wiaderko z kwiatami dzieci zabrały do domu , żeby udekorować swój stół na święta wielkanocne.

Opracowała : Bożena Perłak

WARSZTATY KREATYWNE -U JEŻYKÓW