Warsztaty świąteczne z marką Fox Dekorator i ambasadorką marki Ewą Bilan-Stoch

7 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty świąteczne z marką Fox Dekorator i ambasadorką marki Ewą Bilan- Stoch. Odwiedził nas także dziennikarz sportowy Eurosportu- Kacper Merk. Podczas świątecznych warsztatów uczniowie klasy 5a i 8c wykonali po dwie świąteczne bombki z użyciem efektu Śnieżny Pył, Diamento, Diamento 3D, Zena Perłowego oraz nitki ozdobnej. Wszystko to pod czujnym okiem Ewy Bilan-Stoch, pracowników firmy Atlas i marki Fox Dekorator. Dzieci były pełne zapału, pomysłowe i zaangażowane, zrobiły przepiękne, kolorowe i nieszablonowe bombki.

Z tego warsztatowego dnia powstał materiał filmowy, który jest dostępny na youtubowym kanale Fox Dekorator: JAK ZROBIĆ OZDOBY ŚWIĄTECZNE? Warsztaty świąteczne z ambasadorką marki Ewą Bilan -Stoch. - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=wKl0TYfbipk )

Zachęcamy serdecznie do jego obejrzenia i przekonania się jak w prosty sposób można stworzyć
naprawdę oryginalne ozdoby świąteczne.

Izabela Błońska

19 grudnia 2022