16 listopada 2023

W dniu 10.11.2023 popołudniu w grupie Smerfy odbyły się warsztaty kreatywne pt. Mój Miś. Dzieci rwały wypełnienie i wypychały uszyte przygotowane misie. Wszystkie dzieci pracowały bardzo wytrwale i według instrukcji doklejały poszczególne elementy. Do ozdobienia „Misia”, można było użyć kokardki, korony, serduszka. Nasze dzieci mogły zaprojektować „Misia”, według własnego pomysłu. Na koniec Smerfy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z „Misiami’. Dużymi krokami zbliża się ważne dla dzieci święto 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia wówczas nasze dzieci przyniosą do przedszkola własnoręcznie wykonane Misie maskotki. Zajęcia z Kreatywnikiem sprawiły dzieciom wspaniałą zabawę i ogromną radość.

Opracowała: Kinga Szajna

WARSZTATY W GRUPIE SMERFÓW Z FIRMĄ KREATYWNIK