05 czerwca 2024

Już w tę niedzielę, dnia 9 czerwca 2024r. w Warszawie odbędzie się finał ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Puchacz Piotr", organizowanego przez Centrum Nauczania Matematyki MathRiders Wrocław.

W tym roku do I etapu konkursu przystąpiło blisko 50 tys. dzieci z całej Polski, a na II etapie zmierzyło się prawie 4,3 tys. półfinalistów. Do finału awansowała jedynie garstka uczestników. Tym razem znajdzie się tam również nasz reprezentant.

Uczeń klasy 2F Piotr Grzegorczyn przeszedł już dwa etapy konkursu i jako jedyny uczeń z naszej szkoły będzie miał okazję spróbować swoich sił w finale.

Gorąco kibicujemy Piotrowi i trzymamy kciuki! A już teraz gratulujemy mu umiejętności, które pomogły mu dojść tak daleko oraz odwagi w podejmowaniu matematycznych wyzwań.

Wielki sukces naszego ucznia z klasy 2F