12 grudnia 2022

W dniu 06.12.2022 do grupy III Smerfy zawitał długo oczekiwany gość. Dzieci czekały na niego cały rok, aż w końcu udało mu się dotrzeć do naszej grupy. Wszystkie dzieci były bardzo przejęte wizytą Świętego Mikołaja. Z radością go powitały i zaśpiewały mu naszą grupową piosenkę ”Święty ma moc”. Wcześniej w ramach udziału w projekcie „Z kulturą mi do twarzy”, dzieci wykonały tradycyjne ozdoby na choinkę i wspólnie przystrajały ją w sali
zgodnie z naszą polską tradycją. W czasie wizyty Święty Mikołaj na koniec za tak piękne przywitanie i śpiewanie, rozdał dzieciom piękne prezenty. Zaprosił również grupę III Smerfów do swojej „Wioski Mikołaja”, którą założył w Gałowie. Po przybyciu dzieci do wioski nasze Smerfy radośnie przywitały Św. Mikołaja głośnym ho ho. Po zaproszeniu do chaty nasze dzieci uczestniczyły w warsztatach robienia dekoracji z drewna oraz dekorowały przepyszne pierniki lukrem i kolorową posypką. Wszystkie Smerfy bawiły się wyśmienicie śpiewając i tańcząc na koniec z Świętym Mikołajem.

Dziękujemy Święty Mikołaju do zobaczenia za rok.

Opracowała: Kinga Szajna

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W GRUPIE III SMERFÓW

WYCIECZKA DO „WIOSKI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”.