25 września 2023

Nasza Szkoła w czerwcu 2023r. przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu ogłoszonego przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną, która zajmuje się instalowaniem i obsługą Internetu dla szkół.

Nagrodą w Konkursie Pracownia Kompetencji Cyfrowych są mobilne pracownie komputerowe, składające się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Każdy zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami oraz interaktywny monitor, który przyda się na niejednej lekcji.

Z całej Polski spłynęło aż 3075 zgłoszeń, z czego aż trzy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lutyni.

Zadaniem konkursowym było zrealizowanie kursu e-learningowego dotyczącego bezpieczeństwa w sieci przez jak największą liczbę uczniów, a następnie przygotowanie pracy w oparciu o zdobytą wiedzę.

Miło nam poinformować, że klasa 3a wraz ze swoją wychowawczynią panią Magdaleną Jahn, znalazła się w gronie laureatów.. Dzięki czemu szkoła wzbogaci się o mobilną pracownię komputerową.

Gratulujemy laureatom !

Wygrana w konkursie OSE