Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego "Statek"

Ogłaszamy wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego "Statek". Jednakże wybranie laureatów spośród 26! fantastycznych prac było nie lada wyzwaniem!

W konkursie "Statek” mogli wziąć udział uczniowie z klas 4-8.

Jury przyznało nagrody, biorąc pod uwagę następujące kryteria: zgodność tematyki, pomysłowość i oryginalne ujęcie tematu, estetykę prac. Początkowo zakładano 3 nagrody główne i 3 wyróżnienia. Jednak zaprezentowane dzieła – obrazy, rysunki, kolaże okazały się być na tak wysokim poziomie artystycznym, że zdecydowano się nagrodzić  więcej prac.

Wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo: Alan  Blama kl.4d, Krzysztof Stasik kl.5b, Wojciech Wieczorek kl.6a

II miejsce ex aequo: Szymon Jamioł kl. 4c, Miłosz Małyga kl.4a, Martin Krawczyk kl.4d

III miejsce ex aequo: Anna Lubańska kl.6b, Olena Riabchenko kl. 6a, Bianka Krawczyk kl.4a

Wyróżnienie:  Daria Niemiec kl.4d, Sofia Zimnicka kl.4c, Kinga Bartczak kl.5c, Norbert Ćmiech kl.4b.

Gratulujemy serdecznie!

Edyta Lipińska