08 maja 2023

W dniu 28.09.2023 III grupa Smerfów zaprezentowała przed rodzicami i naszą Panią Dyrektor występ z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 maja promując wysoką kulturę z projektu „Z kulturą mi do twarzy”. Dzieci w trakcie występu kształtowały postawę patriotyczną wprowadzając uroczyście pocztem Flagę Polski. Nasze przedszkolaki z wszystkimi zebranymi rodzicami i bliskimi odśpiewały z odpowiednim szacunkiem Narodowy Hymn Polski. Smerfy nauczyły się, aż 4 zwrotek, a jak wiemy dla 4 - 5 - latków to wielki wyczyn. Występ był piękny, a wszystkie dzieci odważnie recytowały wiersze i grały do utworu „Piechota”, na instrumentach tj: klawesy, trójkąty, janczary, grzechotki. Następnie wykonały piękny taniec z chustami do utworu „Waltz – Eugen Doga. Piosnką „Mój Dom dzieci”, zakończyły ten przepiękny występ. Rodzice i wszyscy zebrani byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności naszych dzieci, bijąc gromkie brawa.

Opracowała: Kinga Szajna

WYSTĘP Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA