16 czerwca 2023

W czerwcu III grupa Smerfów zakończyła udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym Z kulturą mi do twarzy”, projekt obejmował 4 moduły z każdego mieliśmy do wykonania 5 zadań, aby zaliczyć projekt i uzyskać certyfikaty. Nasza grupa Smerfów spisała się jednak na złoty medal bo wykonała, aż 27 zadań i tym samym otrzymaliśmy certyfikaty dla Przedszkola, Grupy Smerfów, Dzieci, Pań Wychowawczyń oraz Dyrektora placówki. Projekt nauczył dzieci właściwych postaw poprzez wychowanie do wartości i respektowanie norm społecznych.

Opracowała:

Kinga Szajna